İSTANBUL

İstanbul 16 milyonluk nüfusuyla dünya şehirleri arasında 15. sırada, Avrupa’da ise 1. sırada yer almaktadır.

Avrupa, Asya ve Ortadoğu’nun tam ortasındaki konumuyla dünya için stratejik bir merkez olan İstanbul aynı zamanda Türkiye’nin ekonomik, finans ve kültür başkentidir. Tarihi M.Ö. 1000 yıllarına dayanan; Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu gibi üç imparatorluğa başkentlik yapmış antik ve turistik bir şehirdir. 24 saat yaşayan bir metropol olan İstanbul, isteyene sakin isteyene de hareketli bir yaşam vadeden, gök kuşağındaki renklerin tümünü içinde barındıran eşsiz bir kenttir.

Farklı dinlere ve kültürlere ev sahipliği yapan bu şehrin her mahallesinde modern ya da tarihi pek çok camii bulunmaktadır. İnsanlar birbirinin dinine, kültürüne ve yaşam tarzına saygı duyar. Ayrıca İstanbul birçok dünya metropolüne göre oldukça güvenli bir şehirdir.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul piyasasına sahip olan İstanbul’da Türkiye’nin en önemli markalı konut projeleri bulunmaktadır. Gayrimenkul yatırımı hem güvenli hem de çok önemli bir kültür olduğundan, yerli halkın büyük bir çoğunluğu yatırımlarını gayrimenkulde değerlendirir. Hem Türkiye’den hem de yurt dışından İstanbul projelerine olan ilgi yıllar itibariyle hep artış göstermektedir.

İstanbul aynı zamanda kültür ve sanat başkenti olup, şehirde görülecek tarihi ve kültürel çok sayıda değer vardır. Yılın her döneminde 365 gün farklı etkinlikler düzenlenen şehirde, son 10 yılda yapılan yeni yatırımlarla oluşturulan modern eğlence ve gezi alanları da turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.


Türk hükümeti İstanbul şehrinin dünyadaki marka değerini çok daha yukarılara çıkaracak mega projeleri de desteklemektedir. İstanbul çok önemli bir marka olarak tarihte hep önemli bir yere sahip oldu. Bugünkü planlamalarla çok yakın zamanda önemini daha da artıracağına kesin gözüyle bakılıyor.

İstanbul’da hayata geçmiş ve planlanan projelerden bazıları;
3 KATLI BÜYÜK İSTANBUL PROJESİ

Yapımı planlanan 31 km uzunluğunda, alt ve üst bölümü karayolu ve orta kısmı raylı sistem şeklinde inşa edilecek “3 Katlı Büyük İstanbul Projesi” Avrupa Yakası ile Asya Yakası arasındaki hattı daha da kolay ulaşılabilir hale getirecek bir başka dev projedir. Bu hat aynı zamanda TEM Otoyolu, E-5 Karayolu, Kuzey Marmara Otoyolu ve 9 metro hattıyla da entegre edilecektir.


İLETİŞİM

MELARES TURKEY PROPERTIES, 2003 yılından bugüne İstanbul’un farklı bölgelerindeki konut projelerinin proje geliştirme, pazarlama ve satış süreçlerini yönetmiş, profesyonel bir pazarlama ve satış organizasyonudur.

MELARES TURKEY PROPERTIES’i ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye de emlak alımı ile ilgili her türlü sorunuzu info@melares.com adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Başvuru Formu

Hizmetlerimiz ve Portföylerimiz hakkında ücretsiz bilgi almak için hemen formu doldurun.

Bilgilendirme yazısını okudum, onaylıyorum.
Kişisel Verilerin Korunma Politikasını okudum, onaylıyorum.


Adres

Bahçeşehir 2. Kısım Mh.
Mercedes Bulvarı, Cadde
Flora Outlet B3 Blok, No:30 BAD
Başakşehir / İstanbul

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00 (Hergün)

  • Phone +90 212 669 1 668
  • E-mail info@melares.com

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube

Güncel gayrimenkul portföyleri, kampanyalar ve bilgilendirmeler için lütfen mail ile abone olun.