HAKKIMIZDA

MELARES TURKEY PROPERTIES; geçmiş 16 yılda gerçekleştirdiği pazarlama ve satış aktiviteleriyle gayrimenkul sektörünün en güçlü temsilcilerinden biridir. Bugün de güvenilir ve kârlı yatırım tekliflerini müşterilerine sunmaya devam ediyor. Şirket kültürümüz; bilgi, disiplin, dürüstlük ve müşterilerimizle ömür boyu sağlıklı ilişkiler geliştirmek üzerine kuruludur.


MELARES TURKEY PROPERTIES olarak kendi ülkenizin dışında mülk satın almanızın sizin için bazı zorlukları olduğunu biliyoruz. Türkiye’ye mülk almak için ilk gelişinizde, satın almış olduğunuz mülkte oturmaya başladığınızda ya da yatırımınızı büyütmek için satın aldığınız mülkü kiralamak veya tekrar satmak istediğinizde, biz hep sizin yanınızda olacağız. Bizim işimiz ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en iyi alternatifleri size sunmak ve uzmanlığımızla tüm işlemlerinizi basitleştirmektir.

Vatandaşlık işlemleri, ikametgâh izni işlemleri ve diğer tüm yasal süreçlerde şirket avukatlarımız sizin adınıza tüm işlemleri titizlikle organize edeceklerdir.

MELARES TURKEY PROPERTIES portföyünde 1 oda + 1 salon apartman dairelerinden, müstakil geniş bahçeli villalara kadar çok farklı seçenekler mevcuttur. Özel anlaşmalarımızın olduğu portföyümüzdeki devlet garantili konut projelerini, inşaatı tamamlanan projeleri, yapım aşamasındaki güvenilir yatırım projelerini ve yaşamın çoktan başladığı projelerdeki 2.el mülkleri inceleyebilirsiniz.

Satış öncesi ve satış sonrası çoğu ücretsiz olan hizmetlerimizin kalitesiyle beklentilerinizi karşılamayı umut ediyoruz. Bizim en önemli amacımız; sizi mutlu etmek ve sizin bizi dostlarınıza huzur ve güven içinde önermenizi sağlamaktır.

İLETİŞİM

MELARES TURKEY PROPERTIES, 2003 yılından bugüne İstanbul’un farklı bölgelerindeki konut projelerinin proje geliştirme, pazarlama ve satış süreçlerini yönetmiş, profesyonel bir pazarlama ve satış organizasyonudur.

MELARES TURKEY PROPERTIES’i ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye de emlak alımı ile ilgili her türlü sorunuzu info@melares.com adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Başvuru Formu

Hizmetlerimiz ve Portföylerimiz hakkında ücretsiz bilgi almak için hemen formu doldurun.

Bilgilendirme yazısını okudum, onaylıyorum.
Kişisel Verilerin Korunma Politikasını okudum, onaylıyorum.


Adres

Bahçeşehir 2. Kısım Mh.
Mercedes Bulvarı, Cadde
Flora Outlet B3 Blok, No:30 BAD
Başakşehir / İstanbul

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00 (Hergün)

  • Phone +90 212 669 1 668
  • E-mail info@melares.com

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube

Güncel gayrimenkul portföyleri, kampanyalar ve bilgilendirmeler için lütfen mail ile abone olun.